Відпочинок у  Карпатах в Ворохті, садиба "Гетьман"

 (097) 638 99 66

 (095) 638 99 66

 (093) 638 99 66

Гетьман

ua

ru

У нас відкриття!

Садиба «Гетьман» у Ворохті справляє подвійне свято. Ми відкрились і відкрили зимовий сезон відпочинку!!! Кропітка праця зі зведення сучасного міні-готельного комплексу з усіма зручностями у самому серці Ворохти дісталася фінішу. До ваших послуг комфортабельні номери нашого міні-готелю, сауна, трансфер до гірськолижних трас, екскурсії та чаруюча природа Карпат. До створення садиби долучилися майстри дизайнерського мистецтва, стіни шумоізольовані, номери мебльовані, мають супутникове ТБ, wi-fi. За вашими побажаннями ми підготуємо оздоровчу сауну, організуємо кінні прогулянки засніженою Ворохтою чи трансфер на життєдайні сірководневі джерела, почастуємо дивинами гуцульської народної кухні.

Дивовижним чином, наче за допомогою гуцульської магії, ця подія співпала з відкриттям зимового сезону відпочинку. Хмари пливучи небом і чіпляючись за вершини гір притрусили гірські хребти казковим снігом. А отже вас чекають сповнені яскравих емоцій спуски з гірськолижних трас на лижах, сноубордах та сноутьюбінгу. Садиба «Гетьман» розташована недалеко від найпопулярніших зимових курортів України – Буковель та Верховина.

Поспішайте бронювати номери за телефонами 093-638-99-66, 095-638-99-66, 097-638-99-66. Сезон зимового відпочинку наближається до самого розпалу, невдовзі нас чекають веселі новорічні свята, тому попит на розміщення в Карпатах високий. Не гайте часу, замовляйте номери за вказаними телефонами. Давайте святкувати відкриття разом!!!

 

 

01

груд

  •  Всі права захищені Гетьман